Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

به سایت دکتر ژانت زرگری خوش آمدید

بهترین برند فیلر برای تزریق چشم کدام است؟

بهترین برند فیلر برای تزریق چشم

بهترین برند فیلر برای تزریق زیر چشم ؟چگونه بهترین برند برای تزریق فیلر زیر چشم را انتخاب کنیم؟ناحیه ظریف زیر چشم منطقه ای متداول برای پرکننده های صورت است زیرا این روش درمانی می تواند بدون جراحی حلقه های تیره و  پف زیر چشم را از بین ببرد یا کاهش دهد.

اما انواع مختلفی از پرکننده زیر چشم وجود دارد کدام یک بهترین  اثررا دارد و ایمن ترین آن کدام است؟شاید قبل از اینکه بخواهید تزریق فیلر برای ناحیه چشم خود انجام دهید  بخواهید درباره برند های موجود در بازار و تفاوت ,مزایا,معایب هرکدام بخواهید تحقیق و جستجو کنید

لیست پرکننده های HAفیلر های زیر چشم:

RESTYLANE:

این جدیدترین پر کننده نیست اما برای زیر چشم هنوز بهترین است. از تعادل مناسب  برای پر کردن ، انسجام ، ماندگاری طولانی مدت (حدود یک سال زیر چشم) و تورم نسبتاً کم برخوردار است. همچنین می توان آنرا برای تزریق های عمیق یا کم عمق با اصلاح پرکننده از طریق هیدراتاسیون مناسب کرد.

BELOTERO:

این پرکننده  یکی از محبوب ترین پرکننده های زیر چشم می باشد. بسیار سفت و سخت نیست و ماندگاری مناسبی دارد باعث تغییر رنگ نمی شود ، اما نکته منفی این است که در صورت وجود یک فرورفتگی عمیق ،  نمی تواند آن را پر کند.

JUVEDERM VOLBELLA AND JUVEDERM VOLLURE:

اینها پرکننده های جدیدتری در خانواده جوودرم هستند. آنها باعث تورم کمتری نسبت به انواع قدیمی تر محصولات Juvederm می شوند و گزینه های خوبی برای تزریق های کم عمق(Volbella) و عمیق تر (Vollure)در زیر چشم هستند.

RESTYLANE REFYNE و RESTYLANE DEFYNE:

این پرکننده ها دارای یک انسجام  متقاطع نسبت به Restylane معمولی هستند که باعث انعطاف پذیری بیشتر آنها می شود و می تواند در مناطقی که دارای حرکات زیاد صورت هستند (به خصوص در اطراف دهان) از مزایای آن استفاده کند.

SILK RESTYLANE:

این فیلررقیق ترین ، نرمترین نسخه Restylane است اما دارای بالاترین ظرفیت پر کردن است. بهترین انتخاب  برای آن افرادی که پوست زیر چشم آن ها نازک می باشد و گودی زیر چشم آن ها زیاد است.

JUVEDERM VOLUMA:

این نسخه ضخیم تر از Juvederm برای گونه ها مناسب است اما برای زیر چشم عالی نیست. بعد از تزریق در زیر چشم ناهمواری و تورم طولانی مدت ایجاد کند.

ما در اینجا لیستی از بعضی از برند ها را قرار دادیم و شما می توانید با استفاده از این اطلاعات با دکتر خود صحبت کنید.

عوارض بعد از ترریق فیلر زیر چشم چیست؟

شما بعد از تزریق فیلر با هر یک از برند های بالا ممکن است شاهد عوارض زیر باشید با مشاهده هر کدام از این ها به پزشک خود سریعا مراجعه کنید.

  • تورم که بیش از چند هفته طول بکشد
  • توده هایی که از بین نمی روند
  • تغییر رنگ آبی
  • ظاهر ناهموار

Author Info

bakhshi

No Comments

Post a Comment