Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

به سایت دکتر ژانت زرگری خوش آمدید

مزایا و معایب تزریق فیلر چیست؟

مزایا و معایب تزریق فیلر چیست؟پرکننده های چین و چروک که می تواند فیلر یا ژل باشد می توانند ظاهری جوانتر از کسری ازثانیه  با هزینه های  قابل قبول به شما نشان دهند. بیشتر آنها خطوط و چین و چروک ها را در کمتر از 30 دقیقه با نتیجه هایی که می تواند از 4 ماه تا بیش از یک سال به طول انجامد پر کنند.

مزایا و معایب تزریق فیلر

تزریق فیلر ، برخلاف تزریق بوتاکس که باعث شل شدن عضلات زیر چین و چروک می شوند ، خط ، چین و چروک یا ناحیه را با یکی از چندین ماده مختلف پر می کنند. در نتیجه ، نقاط پر چین و چروک تقریبا ناپدید می شوند.

مزایا و معایب تزریق فیلر

بدون شک مزایا و مضرات این پرکننده ها وجود دارد. یادگیری در مورد آنها به شما کمک می کند تصمیم بگیرید کدام مسیر را انتخاب کنید. در اینجا برخی از مزایای تزریق فیلر ذکر شده است:

مزایای فیلر:

  • فیلر توانایی پر کردن خطوط ریز و پوستی که به مرور زمان روی پوست شما ایجاد می شوند را دارند.
  • فیلر در واقع چهره ای با رنگ و یکنواخت تر به شما می دهند.
  • به نظر می رسد  فیلر چین و چروک چهره شما را از بین می برند و باعث می شوند خیلی جوان تر به نظر برسید و این همان چیزی است که ما می خواهیم.

معایب تزریق فیلر:

عوارض در هر کار پزشکی و زیبایی وجود دارد ما در اینجا عوارض تزریق فیلر را برای شما بیان می کنیم تا بتوانید با دیدی باز این کار ار انتخاب کنید.

  • کلاژن مصنوعی در مناطقی از صورت شما که در آن با چین و چروک قرار دارید تلقیح می شود. این چین و چروک ها را پر می کند و به نظر می رسد که ناپدید شده اند. با این حال آنچه که به وجود آمده این است که یک ماسک ناپایدار است و این درمان موقتی می باشد.
  • این روش درمان پرکننده باعث می شود مناطق اطراف قسمت تلقیح شده از صورت شما فلج شود و این می تواند تهدیدی برای سلامتی در آینده باشد.
  • تزریق فیلر ماندگاری آن کوتاه مدت است. این روند باید هر چند ماه یکبار تکرار شود یا شما دوباره می بینید که چروکها را مشاهده می کنید.
  • ترریق فیلر می تواند پوست شما را در اولین روزهای بعد از درمان قرمز و خراشیده کند. این کمی پرهزینه است و باید مطمئن باشید فردی که اینکار را انجام داده مهارت و تجربه داشته باشد

Author Info

bakhshi

No Comments

Post a Comment