Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

به سایت دکتر ژانت زرگری خوش آمدید

تزریق فیلر برای خط خنده

Best-filler-for-laugh-lines-juvéderm-vollure-xc

تزریق فیلر برای خط خنده  چگونه عمل می کند؟از قدیم این جمله را بسیار شنیده ایم که خنده داروی هر درد است اما این روزها با بالا رفتن سن خط خنده یکی از علت هایی است که افراد برایتزریق فیلر به پزشک مراجعه می کنند تا این خطوط را رفع کنند.

خطوط خنده چه هستند؟

خطوط خنده شامل تارهای nasolabial و خطوط ماریون است. این چین و چروک و خطوط ریز به عنوان خطوط خنده یا خطوط خنده شناخته شده است.

  • خطوط nasolabial

چین و چروک های nasolabial خطوط و چین و چروک ها هستند که از گوشه بینی شما به بیرون لب ها می آیند.

  • خطوط ماریون

خطوط مارونی خطوطی زیبا هستند که از بیرون دهان به طرف چانه در هر دو طرف چانه شما حرکت می کنند.

چه چیزی باعث  ایجاد خطوط خنده می شود؟

خطوط خنده به وسیله ترکیبی از چند عامل ایجاد می شود که هنگام  بالا رفتن سن ایجاد چین و چروک ناخواسته در اطراف بینی و دهان  مهمترین علنل آن می باشد.

برخی از عوامل اصلی عبارتند از:

  1. بالا رفتن سن
  2. کاهش میزان الاستین و کلاژن تولید شده
  3. کاهش میزان چربی در صورت شما

JUVEDERM VOLLURE XC برای درمان خطوط خنده

Juvéderm Vollure XC یک پرکننده پوستی هیالورونیک(اسید هیالورونیک) است که موجب اصلاح چین و چروک های صورت شدید چهره می شود  با نتایجی که تا 18 ماه طول می کشد. گرچه Juvéderm Vollure XC در سال جاری توسط FDA تایید شد، این فرمول از سال 2013 در بازار اروپا و کانادا بوده است. این پرکننده  پوست بسیار موثر و  تزریقی زیر سطح پوست شما برای اضافه کردن حجم،  رفع خطوط لبخند و  از بین بردن چین و چروک صورت  شما و جوانتر کردن ظاهر شما مناسب می باشد.

JUVEDERM VOLLURE XC موثر ترین نوع فیلر برای رفع خط خنده

در حالی که بسیاری از دیگر از انواع فیلر(پرکننده های پوستی) نیز کار کافی برای درمان چین و چروک بینی و خطوط ماریونیتی را انجام می دهند ،اثبات شده Juvéderm Vollure XC موثر  آن هاست. JUVEDERM Vollure XC یک فیلر سبک است که برای محو کردن چین و چروک و خطوط ریز در اطراف بینی و دهان استفاده می شود.

چیز جالبی در مورد Juvéderm Vollure XC این است که از آنجایی که یک پرکننده سبک است، منطقه را پر نمی کند و چهره شما طبیعی و  جوان تر می شود.

JUVÉDERM VOLLURE XC چگونه کار می کند؟

برای درک چگونگی کار Juvéderm Vollure XC، مهم است که ابتدا بدانید که چگونه خطوط nasolabial توسعه و تعمیق می یابد. شما احتمالا می توانید حدس بزنید که چگونه خطوط  خنده خود را به دست می آورید این خطوط خنده نتیجه حرکات تکراری صورت شما ظاهر می شود.بنابراین افرادی که خطوط خنده عمیق تری دارند زودتر مستعد چین و چروک در اطراف دهان هستند.

علاوه بر این آسیب خورشید و روند پیری طبیعی هر دو به شکست کلاژن و کشش پوست کمک می کنند و سبب کاهش ساختار و حجم پوست و باعث خم شدن گونه ها و خطوط خنده عمیق می شود. ژن ها نیز نقش دارند. اگر مادر شما دارای چين و چروک هاي عميق پوستی است، پس  احتمال بسيار  زیادی وجود دارد که شما آنها را نيز دريافت مي کنيد.

کاربرد های دیگر تزریق فیلر 

  1. از بین بردن سیاهی دور چشم با فیلر
  2. اصلاح نقایص سطحی بینی
  3. و….