Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

به سایت دکتر ژانت زرگری خوش آمدید

تزریق فیلر برای سیاهی دور چشم

تزریق فیلر برای سیاهی دور چشم چگونه عمل می کند؟ظریف ترین پوست در بدن مربوط به دور چشم می باشد.شاید به همین دلیل باشد که اگر خسته باشید و یا مدتی کم خواب شده و یا پا به سن گذاشته باشید , علائم آن دور چشمان شما ظاهر می شود. این علائم شامل سیاهی دور چشم ,گودی زیر چشم می باشد.

اگر بخواهیم علت سیاهی دور چشم را به صورت تیتروار برای شما بگوییم:

  1. بالا رفتن سن
  2. عوامل ژنیتیکی
  3. استرس و اظطراب
  4. نور خورشید

این عوامل باعث می شود حالت ارتجاعی ماهیچه های اطراف چشم شما از بین برود ,تزریق فیلر باعث ایجاد رطوبت در پوست و همچنین کشیده شدن پوست و استحکام آن می شود.

فیلر برای چشم حاوی چه ماده ای است؟

اسید هیالورسیک+ویتامین+مواد معدنی+اسید آمینه+آنتی اکسیدان

یکی از مزایایی تزریق فیلر در نواحی چشم دارد این است که مشکلاتی چون سیاهی , گودی , چروک های ریز دور چشم ,پف دور چشم که بر اساس عوامل مختلف به وجود می آید با همان یک بار تزریق از بین می رود و شما بعد از تزریق نتیجه آن را همان لحظه مشاهده می کنید.

مراحل تزریق فیلر زیر چشم:

از لحاظ بهداشتی این فیلر ها به صورت استرایل در انژکتور هایی نگه داری می شوند دکتر شما قبل از تزریق به نواحی دور چشم از کرم های بی حسی برای اینکه شما درد کمتری احساس کنید استفاده می کند سپس تزریق بالای استخوان و آن هم بصورت یکنواخت انجام می شود و بعد از تزریق ناحیه تزریق شده را دکتر به آرامی ماساژ می دهد.

آیا تزریق فیلر در نواحی زیر چشم دارای عوارض است؟

برای اینکه این تزریق دارای هیچگونه عوارض جانبی نباشد باید موارد زیر را رعایت کنید:

  1. فرآیند این تزریق در یک محیط کاملا استریل شده انجام شود
  2. پزشک شما یک پزشک حاذق و کاربلد باشد
  3. بعد از تزریق حتما از کمپرس یخ استفاده کنید

تمدید تزریق ژل در این ناحیه چه زمانی باید انجام شود؟

یکی از عواملی که در مدت زمان ماندگاری این تزریق بسیار تاثیر گذار است شرایط جسم افراد است پس با در نظر گرفتن شرایط جسمی افراد ماندگاری این تزریق از یک ماه تا سه سال ماندگار است بعد از اینکه اثر فیلر از بین رفت شما باید دوباره آن را تمدید کنید.

نکاتی که قبل از تزریق فیلر باید انجام دهید:

1-تغذیه مناسب:

حتما در رژیم غذایی خود میوه,سبزیجاتو پروتئین هایی که چربی کمتری دارند را بگنجانید.

2-لیست داروهایی مصرفی:

اگر در این زمان بنا به شرایط و عوامل مختلف دارو مصرف می کنید همه داروهایی که مصرف می کنید را به پزشک خود اطلاع دهید.

3-عدم استعمال سیگار:

سیگار و دخانیت یکی از علت های کاهش جریان خون می باشد.کشیدن سیگار باعث می شود اکسیژن به محل تزریق نرسد.کشیدن سیگار باعث طولانی شدن دوره بهبودی و ایجاد احتمالی عفونت در بدن می شود.حتما دو هفته قبل از تزریق سیگار را ترک کنید.

تزریق فیلر

چگونه سیاهی دور چشم را از بین ببریم

یکی از روش هایی که با آن می توان سیاهی دور جشم و گودی دور آن را برطرف کرد تزریق فیلر می باشد.اگر میخواهید بدانید فیلر چیست حتما مقاله تزریق فیلر چیست را بخوانید.فرآیند تزریق فیلر حدود ده دقیق شاید کمتر زمان می برد در این فرآیند نیازی نیست که فرد حتما بستری شود و ماندگاری آن در حدود دو سال می باشد.

چگونگی عملکرد تزریق فیلر برای سیاهی دور چشم

شاید بپرسید فیلر چگونه باعث از بین رفتن گودی زیر چشم می شود؟؟در پاسخ به این سوال باید گفت فیلر بین پوست و مویرگ یک فاصله مناسب ایجاد می کند و  ایجاد این فاصله تیرگی و گودی زیر چشم از بین می رود.