Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

به سایت دکتر ژانت زرگری خوش آمدید

همه چیزهایی که باید درباره فیلر Juvederm بدانید

فیلر Juvederm چیست؟

فیلر Juvederm خانواده ای از پرکننده های پوستی تزریقی هیالورونیک اسید است که برای از بین بردن چین و چروک های پوستی متوسط و شدید صورت ، از جمله چین های بینی (لبه های بینی از گوش به گوشه های دهان) با ماندگاری 9 ماه تا یک سال استفاده می شود. همچنین برای حجم دادن لب از آن استفاده می شود.

تزریق فیلر

محصولات Juvederm در مقایسه با برخی از محصولات ژل هیالورونیک که دارای دانه های ریزی هستند ، بدون هیچ  دانه می باشند. محصولات Juvederm با استفاده از فن آوری Hylacross ساخته می شوند تا ژل نرمی ارائه دهند.

اسید هیالورونیک یک قند طبیعی است که در بدن یافت می شود. اسید هیالورونیک با نگه داشتن آب در محل تزریق و به عنوان  زیر سازی عمل می کند. این ژل حجم موقت و ظاهری نرم تر به پوست اضافه می کند. بیشتر بیماران برای دستیابی به نتایج بهینه  به بیش از یکبار تزریق نیاز دارند.

محصولات Juvederm XC همچنین حاوی لیدوکائین بی حسی موضعی برای تزریق راحت تر هستند زیرا این عمل در عرض چند ثانیه منطقه درمان را بی حس می کند. محصولات Juvederm Ultra XC حاوی فرمولاسیون های بسیار متقاطعی برای حجیم کردن و اصلاح چین و چروک های عمیق تر هستند.

طیف وسیعی از محصولات Juvederm بسته به سطح صورت که تحت درمان قرار می گیرند و نیاز به افزایش حجم مورد نیاز دارند ، برای پاسخگویی به نیازهای خاص طراحی شده اند.

انواع فیلر  Juvederm

  • Juvederm Volbella® XC برای اضافه کردن حجم لطیف و صاف کردن خطوط عمودی لب و اطراف ناحیه لب استفاده می شود.
  • Juvederm® Ultra XC برای لب و بافت اطراف آن نیز طراحی شده است تا پر بودن بیشتر از Juvederm Volbella® XC
  • Juvederm Voluma® XC برای این است که منطقه گونه ای گونه ای با حجم ظریف داشته باشید
  • Juvederm® XC برای چین و چروک های پوستی متوسط یا شدید مانند چین هایی که از بینی شما به دهان می رسد مناسب است (خطوط پرانتز)
  • Juvederm Vollure ™ XC همچنین برای چین و چروک های پوستی متوسط یا شدید صورت مناسب است ، اما ممکن است طولانی تر از Juvederm® XC باشد

تزریق Juvederm چقدر دردناک است؟

ممکن است در حین و بعد از تزریق ناراحتی ایجاد شود. Juvederm با یک سوزن خوب به طور مستقیم به پوست تزریق می شود. محصولات Juvederm حاوی لیدوکائین بی حسی موضعی برای کاهش ناراحتی در هنگام تزریق هستند ، یا پزشک ممکن است قبل از تزریق اقدام به بی حس کردن محل کند. قبل از عمل باید در مورد این گزینه ها با پزشک خود صحبت کنید.

اجتناب از موارد زیر در 24 ساعت اول ، از:

  1. ورزش سنگین
  2. نور خورشید و گرما
  3. نوشیدنی های الکلی

قرار گرفتن در معرض هر یک از موارد فوق ممکن است منجر به قرمزی موقتی ، تورم و یا خارش در محل تزریق شود. در صورت بروز تورم ، یک کمپرس یخ را روی ناحیه متورم قرار دهید. از پزشک سؤال کنید که پس از تزریق بعد از چه تایمی می توانید آرایش داشته باشید.

منبع سایت:https://www.drugs.com

Author Info

bakhshi

No Comments

Post a Comment