Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

به سایت دکتر ژانت زرگری خوش آمدید

اصلاح لبخند لثه ای

بهترین راه برای جذابیت  لب و بهبود لبخند لثه ای

اصلاح لبخند لثه ای چگونه انجام می شود؟ یک لبخند اغلب به یاد ماندنی ترین ویژگی های صورت شما است و می تواند اولین چیزی باشد که مردم در مورد شما به آن توجه می کنند. اما اگر لبخند شما قسمت اعظمی از لثه های شما را نشان می دهد ، می تواند باعث شود شما از خودتان احساس آگاهی و ناراضی داشته باشید.

به گفته دکتر گاوین چان (MBBS ، پزشک زیبایی ، لیپوساکشن) لبخندهای لثه ای را می توان با دندانپزشکی زیبایی و یا روشهای زیبایی بدون برش اصلاح و درمان کرد.

اصلاح لبخند لثه ای  بدون برش با تزریق پر کننده پوستی که توسط پزشکان متخصص و مجرب زیبایی انجام می شود می تواند تعادل عضلات ناحیه دهان را تغییر داده و جذابیت لبخند را بهبود بخشد. این روش درمانی در صورت داشتن دندانهای کوچک ، بافت اضافی لثه یا عضلات بیش فعال که لب بالا را کنترل می کند ، ایده آل است.

مقاله های مرتبط:

  1. اصلاح فرم بینی
  2. از بین بردن گودی زیر چشم
  3. اصلاح خط خنده
  4. تزریق فیلر برای پرکردن اسکار یا آکنه
  5. برجسته کردن گونه ها
  6.  تزریق فیلر بینی

مطالعه موردی اصلاح لبخند لثه ای بدون برش

بیمار دکتر گاوین چان 10 تا 15 سال از لبخند خود ناراضی بود. نارضایتی او از لبخند لثه ای او باعث شده  بود که او یک دست را روی دهان خود بگذارد یا با لب های بسته لبخند بزند. همانطور که دکتر گاوین چان صورت خود را ارزیابی کرد ، خاطرنشان کرد که دندانهای کوچکتر و لب فوقانی نازک باعث ایجاد لثه در هنگام لبخند می شود.

ماهیچه ای در کنار بینی و به لب فوقانی متصل می شود و به سمت بالا می کشد ، Levator Labii Superioris Alaeque Nasi نام دارد. این عضله لب فوقانی را بالا می برد و به شما کمک می کند تا بینی را به سمت بالا بکشید. در این حالت این عضله بسیار قوی است و لب بالایی او را زیاد بالا می برد و لثه های او را هنگام لبخند در معرض نمایش قرار می دهد. از تزریق  فیلر می توان در عضله در کنار بینی استفاده کرد و به شل شدن لب فوقانی کمک می کند و باعث کاهش  نمایش میزان لثه هنگام لبخند می شود.

او عضله بزرگ Zygomaticus را به گوشه دهان می چسباند و به صورت مورب به سمت بالا می کشد. این عضله اصلی است که به ما کمک می کند لبخند بزرگی ایجاد کنیم و در این حالت خصوصاً قوی نبود. تزریق فیلر مورد استفاده در  ماهیچه های لب به عضله Zygomaticus Major کمک می کند تا قوی تر شود و لبخند وسیع تر و جذاب تری ایجاد کند.

دکتر گاوین چان همچنین خاطرنشان كرد كه حالت عضله درست در اطراف دهان این بیمار (Orbularisis Oris) باعث شده لب هایش هنگام لبخند نازك شود. تزریق فیلر مورد استفاده در این عضله باعث از بین رفتن لب فوقانی وی و کاهش خطوط و چین و چروک های لب عمودی می شود. استفاده از روش پرکننده پوستی در لب ، شکل لب کامل تر و جذاب تری ایجاد می کند.

 

در حالی که هدف اصلی این بیمار بزرگتر کردن لب فوقانی و پوشاندن بیشتر لثه های وی بود ، تعادل لب پایین نیز برای اطمینان از نسبت لب و تعادل مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. نسبت فوقانی لب ایده آل نسبت نسبت به یک به 1.618 ، نسبت طلایی است.

در طول تصحیح و درمان لبخند لثه بیمار ، دکتر گاوین چان از چندین روش کاهش درد استفاده کرد از جمله بی حسی موضعی (بدون آدرنالین) ، کمپرس یخ. برای به حداقل رساندن احتمال کبودی صورت از دستگاه آکووین به کردهاید بر روی صورت خود  استفاده کنید.

Author Info

bakhshi

No Comments

Post a Comment