Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

به سایت دکتر ژانت زرگری خوش آمدید

بهترین دکتر برای تزریق فیلر در تهران

بهترین دکتر برای تزریق فیلر :حال که قرار است تزریق فیلر در صورت خود یا یکی از اعضای صورت خود مثل گودی زیر چشم یا اصلاح نقایص بینی , از بین بردن خط اخم و خنده و…. انجام دهید اولین قدم انتخاب یک پزشک خوب می باشد.در انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل یا فیلر باید نکاتی را حتما در نظر داشته باشید.برای اینکه بهترین دکتر تزریق  فیلر را انتخاب کنیم چه مواردی را باید رعایت کنیم:

1-تخصص در این زمینه

افرادی که در این زمینه کار می کننند حتما باید تخصص داشته باشند.یا تخصص پوست و مو یا تخصص زیبایی .این را در نظر داشته باشید اگر پزشک شما دارای تخصص نباشد ممکن است اثرات و عوارض بدی روی پوست شما به جا بماند.پس حتما در انتخاب پزشک خود نهایت دقت را به خرج دهید.نمونه کارهای آن پزشک را ببیند.

تزریق فیلر دکتر زرگری

2-محیط ایزوله

دکتر خوب کسی است که کارهای خود را در یک محیط ایزوله و تمیز انجام دهد.کسی که بتواند چنین محیطی را برای کار خود انتخاب کند می توان گفت همه تزریق هایی که در مطب انجام می دهد بدون عوارض محیط آلوده می باشد.

3-زیبا شناسی

دکتری که برای تزریق فیلر انتخاب می کنید باید بتواند مانند یک مشاور عمل کند و بتواند به شما بگوید مقدار فیلری که تزریق شود و قسمتی که قرار است فیلر در آن تزریق شود آیا نیاز هست یا نه؟

4-استفاده از بهترین مواد و برند

یک پزشک خوب باید بتواند برای بیماران خود بهترین مواد برای تزریق ژل(فیلر)را انتخاب کند.تخصص در انتخاب بهترین مواد برای این کار یک از ارکان مهم در تزریق فیلر می باشد.

خانم دکتر ژانت زرگری یکی از دکتر های خوب و متخصص در زمینه پوست و مو و لیزر با یک رزومه عالی می باشد.برای شناخت بیشتر از دکتر زرگری و آشنایی با فیلر به دو لینک زیر مراجعه کنید:

دکتر زرگری را بیشتر بشناسیم

تزریق فیلر چیست و برای چه انجام می شود